AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Kasa Mular

null, Македонија

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Каса „Мулар“ е новоизградена градба, која се наоѓа на само една минути пешачење од центарот на Крушево. Вилата е на одлична локација, каде е мирно и тивко, а од друга страна е блиску до центар и во близина има место за паркинг. Моментално вилата располага со три нови студија од кои две се фамилијарни (со еден брачен лежај и два кревети на спрат) и едно студио 2+1. Секое од студијата располага со сопствен тоалет, тв, фрижидер, wi-fi, посебен соларен систем со топла вода, електричен бокал и електрично ѓезве. Во секое студио е спроведен мултисплит систем за греење и ладење.

Опис на програма

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ИЛИ СОБА НА ДЕН 

- Цена за студио за 4 лица – 2400мкд.
- Цена за соба за 2+1 лица – 1500мкд.

 

Цените се со вклучен ддв, туристичка такса се доплаќа на лице место.

Политика на отказ: До 7 дена пред пристигање без пенали, потоа 30% пенали.

 

Удобности

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!