AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Hotel Rey - Mavrovo

null, Македонија

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Хотелот е лоциран покрај Мавровското езеро и е идеално место за одмор, релаксација и уживање во одлична храна, место за бегство од секојдневните сресови.

Хотелот има прекрасен поглед кон езерото. Достапно е слободен паркинг и wifi, бар и ресторан. Користењето на базенот е со доплата во летниот период

Собите се опремени со кабловска ТВ, гарнитура за седење, минибар, погледот е кон планините, езерото или базенот. Секоја соба располага со сопствено купатило. Во Стандардните соби е дозволено само 2 лица, во соба со балкон до 3 лица, во соба со џакузи до 4 лица

Цените се по соба на ден 

       

 

Тип на соби 

 

Стандардни соби

Соби со балкон со поглед кон езеро за 2 лица

Соби со џакузи & балкон со поглед кон езеро  за 2 лица

 

цена

4000 мкд

4610 мкд

5840 мкд

 

       

 

Опис на програма

Услови за деца :

дете до 5.99год – бесплатно,

дете од 6 до 11.99 год – 50% од цената на возрасен,

дете од 12год и нагоре се смета за возрасен, и плаќа редовна цена

Во цените е вклучено: појадок, бесплатен интернет, бесплатен паркинг, туристичка такса

 

Check in 14.00h, Check out 11.30h. 

Доцна одјавување од хотелот до 17часот – 40% од регуларната цена по ноќ.

Политика на отказ на резервација:

*За промена на резервација најкасно до 3 дена пред пристигнување

*Отказ на резервација до 8 дена пред пристигнување – бесплатно , по овој период 100% пенали.

Удобности

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!