Ресорт Магнолија - Пониква

null, Македонија

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Ресорт Магнолија се наоѓа на Пониква, Осогово на 20 километри северно над Кочани на 1650 метри надморска височина.

Ресорот располага со Wi-Fi и со приватен паркинг.

Максималниот капацитет е за 74 легла.

Локацијата на ресортот е лесно пристапен со возило, се наоѓа на северозападната страна на населбата, во близина на манастирот Св.Василиј и поголемата скијачка патека, насекаде во околината има патеки за пешачење и рекреација, викенд куќи, неколку ресторани и објекти за сместување.

 

Check in: 14:00 часот (Може и порано, во договор со рецепција)
Check out: 10:00 часот, може и попладне (Во договор со рецепција)

 

Промената на постелнините и пешкирите се врши според потребите на гостите, зависно од должината на престојот.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици.

Ресортот нуди можност за изнајмување на велоспеди.

Опис на сместување

  1 лице 2 лица 3лица 4лица 5лица
Стандард 5100мкд 6800мкд      
Делукс 5850мкд 7800мкд 9800мкд 11800мкд  
Свит 6600мкд 8800мкд 10800мкд 12800мкд  
Апартман 7350мкд 9800мкд 11800мкд 13800мкд 15800мкд

Понудите важат од 02.01.2023

Понудата е со вклучен појадок и вечера, користење на спа и базен

Деца до 7,99год - бесплатно

Деца од 8-13,99год - се наплаќа 1000мкд

Во цените не е вклучена туристичка такса по 40мкд по лице на ден

Цените се валидни за минимум 3 ноќевања во зимска сезона

Удобности

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!