Srebrna Planina Spa & Resort 4* - Копаоник

Копаоник, Србија

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Тип на соба Бр на лица 15.12-31.12 31.12-02.01 03.01-21.01 22.01-14.02 15.02-18.02 19.02-03.04
Double Room 2 144 192 168 154 168 134
Deluxe Suite 3 163 210 187 172 187 153
Deluxe 1-BD Apartment 4 182 230 206 192 206 172
Superior Suite 3 182 230 206 192 206 172
Superior 1-BD Apartment 4 202 249 225 210 225 192

 

Цените се изразени по соба на ден за 2 возрасни лица, на база Ноќевање со појадок

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62мкд

 

Во цената е вклучено:
- Сместување на база ноќевање со појадок
- Туристичка Такса
- Неограничено користење на Wellness and Spa центар (внатрешен базен, џакузи, сауна, турска бања)
- Надворешен паркин, Ски Гардеробер
- Трансфер до ски центар (распоред истакнат на рецепција)

Во цената не е вклучено (плаќање на лице место):
- Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден

Услови за деца и возрасни:
- 2 Деца од 4 до 11,99 години во присуство на 2 возрасни лица 15еур по дете на ден;
- 3-то и 4-то возрасно лице доплаќаат 35€ по лице на ден;

 

Политика за откажување:
- 30% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација до 15 дена пред почетокот на аранжманот.
- 100% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација 14-0 дена пред почетокот на аранжманот.
- Доколку се напушти хотелот предвреме Хотелот не дозволува поврат на неискористени средства.
- Промени на анаржманот не се дозволени за време на престојот во Хотелот.

 

Ковид политика:
- Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
- Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
- Затварање на граници

 

Услови за резервација:
- За резервација е потребно 30% од вкупната цена на аражманот се уплаќа веднаш, остатокот од сумата на 15 дена пред почетокот на аранжманот
- Цените се дадени во EUR, плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1€=62 Денари.

Удобности

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!