Hotel Kralj - Врњачка бања

Врњачка бања, Србија

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Гарни Хотел Kрал се наоѓа во најубавата бања во Србија- Врњачка бања на погодна локација во центарот, недалеку од сите важни атракции. Прекрасен амбиент, љубезен персонал , чистотата, мирот и тишината се вклопуваат во атмосферата на хотелот кој нуди идеално бегство од секојдневието. Во склоп на хотелот има ресторан, фитнес и велнес центар (џакузи, тапидариум, топли клупи, финска бања , базен , надворешен базен)

Опис на сместување

Сите соби се климатизирани, имаат Тв, бања. Апартманите имаат и кујна.

Опис на програма

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

Цената е изразена по лице на ден на база ноќевање со појадок или полупансион

-Деца до 6,99 год. Бесплатно – и не користи легло (до 2 деца)

-Деца 7-11,99 плаќаат 50% од цената на возрасно лице

-Децата кој остваруваат беплатен престој – плаќаат само 10еур за оброците на ден

-Туристичката такса не е вклучена во цената 1,3 евро по лице на ден, освен за деца до 6,99

-Пријавување во хотел 13ч, одјава од хотел 11ч по локално време

Удобности

Hotel Kralj - Врњачка бања
Тип на собаЦена по лице на ден на база ноќевање со појадок / вечера(10.02-30.04.2023)
Стандард 1/245eur BB / 50eur HB
Супериор 1/254eur BB / 60eur HB
Фамили / Трокреветна1/3+154eur BB / 60eur HB
Еднокреветна64eur BB / 69eur HB
Апартман екстра лукс 4+1 (доколку се сместени 2 лица) 64eur BB / 69eur HB

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!